» » Користь молока

Користь молока

Опубликовано : 2-11-2012, 19:30
Для полного просмотра фото нажмите на него

Користь молока
Про те, що вживання молочних продуктів є дуже важливим для нормального розвитку будь-якого дитячого організму, можна вже і не говорити. Але останнім часом дуже популярною стала теорія того, що дорослим взагалі не можна вживати молочні продукти, адже вони негативно впливають на стан організму. Для того, що упевнитись правда це чи ні, і чи насправді ці продукти несуть нашому здоров’ю таку серйозну небезпеку, достатньо просто трохи глибше подивитись на цю проблему.

Для початку потрібно зрозуміти, що в поняття молочні продукти входить не лише одне молоко, а і дуже багато інших продуктів, без яких наш організм просто не може обійтись. Наприклад кефір, масло вершкове, сметана, сир, ряжанка, йогурт і ще дуже багато інших різновидів, кожен з яких містить в собі окремі поживні елементи, які обов’язково необхідні нашому організму.

Взяти хоча б йогурт, який є найголовнішим рятівником нашого шлунку від впливу велетенської кількості речовин, які кожного дня його руйнують. Або такий улюблений з самого дитинства продукт, як масло вершкове, навколо якого також створили величезну кількість міфів та перебільшень.
Основним аргументом, всіх професорів, які говорять про шкідливість даних продуктів є те, що дорослий організм не виробляє достатньої кількості речовин, які здатні правильно засвоїти молочні продукти. В наслідок чого у організмі з’являється зашлакованість і швидко розвиваються серцево-судинні захворювання. Але теж саме можна сказати про будь який продукт, який містить жири тваринного походження.

Насправді ж для того, щоб у вашому організмі не відбувалось всього того, про що голосно кричать вчені, достатньо дотримуватись лише одного правила – «Що занадто - то не здорово». Для прикладу масло вершкове містить у своєму складі  велику кількість вітамінів групи А, які дуже необхідні для коректної роботи зорової системи. А без вітаміну Е, який також у достатній кількості можна знайти в цьому продукті, ваша шкіра та нігті взагалі ніколи не будуть мати привабливого вигляду.

Але повертаємось до нашого золотого правила, лікарі дієтологи не рекомендують повністю виключати масло вершкове зі свого раціону. Оптимальна кількість, яку потрібно вживати це 10 г. на добу, або не більше 30 г., якщо ви не схильні до ожиріння.
Якщо ви хочете, щоб ваш організм насправді отримував усі необхідні поживні речовини і ви відчували себе здоровим, в жодному разі не можна виключати зі свого раціону абсолютно всі молочні продукти. Ви просто повинні вживати масло вершкове та багато іншого, але ні в якому разі не перевищувати рекомендовану дозу.

Знаете ли Вы, что...
  • Причины гипертонии
    Что является причиной гипертонии? Хотя точные причины гипертонии, как правило, остаются неизвестными, есть несколько факторов, которые сильно связаны с этим заболеванием.
  • Способы устранения нежелательной беременности
    Каждая женщина, испытавшая радость материнства согласится, что рождение ребенка - самое важное достижение в жизни.Но восторг от полученного дара, может смениться досадой и

Просмотров: 1656
Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
<
Оставить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Вопрос: На какой планете вы живете?
Ответ:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: