» » Якби я був сільським головою

Якби я був сільським головою

Опубликовано : 18-05-2011, 23:43
Для полного просмотра фото нажмите на него

Якби я був сільським головою

Зайшла якось до нас в клас вчителька і каже: «Напишіть твір на тему «Якби я був сільським головою».
І все… далі для мене уроків не існувало. Я сидів за партою, дивився на вчителя, і не бачив його. Я задумався над проблемами більш ширшими ніж сьогоднішній урок. Я ніби виріс в своїх очах до хмар, і з тієї підхмарної висоти поглядав на своє село і думав: «ось мене люди вибрали старшим у селі, вони сьогодні довіряють мені. А що буде завтра? Якщо я буду сидіти і лише мріяти ,то день за днем опускатимусь все нижче і нижче, і в день наступних виборів я вже буду не під хмарами, а на грішній землі. Що ж робити? Подивився я ще раз згори вниз, на своє село, - гарне! Які краєвиди! Аж завмираєш від краси. Ліс, річка, поле… але що це біліє біля магазину, ніби снігом землю присипало… та й по вулицях припорошило, хоч і менше трохи? Невже сніг у вересні? Придивився я – а це ж папірці від цукерок, сухариків, морозива, чіпсів та інших дитячих ласощів. Брудно, неприємно. Відвів погляд в бік – натрапив на напівзруйновані ферми, далі – свинарники, далі очі самі ловили щось неприємне. Воно ніби само підставлялося моєму погляду. Зруйновані пусті хатинки, чагарники, стара колгоспна техніка яка вже ледве дихає, але і вона дорого коштує, якщо хочеш обробити шматок землі. А дороги? Гарною погодою ще пів біди, а коли дощ - розкисне, болото? А будинок культури? Розвалюється. А дитсадок, а школа? Проблем багато, а як тут викрутитися: держава не дуже спішить гроші з кишені витягати на сільські потреби, своїх сільських прибутків зовсім мало, а на спонсорів надії і зовсім нема.

ДЕ Ж ВЗЯТИ ГРОШІ?
Почухав я потилицю ( так всі дядьки в селі роблять для того, щоб мудра думка в голову прийшла ) і вирішив стати (таємно) комп’ютерним хакером, таким собі модернізованим Кармалюком.
Все! Фінансову проблему вирішив, тепер треба братися до господарювання. З чого ж починати? Звісно найперше куплю собі транспортний засіб(тобто мопед), бо який же я голова, коли власного транспорту не маю.
А далі…

ПЛАН РОБОТИ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ НА 20… РІК.
1.Збудувати багатоквартирний будинок, для вчителів та вихователів, зарплату їм збільшити і заборонити займатися сільським господарством (як депутатам- бізнесом).
2. Збудувати нову школу, дитсадок.
3.Провести реконструкцію будинку культури.
4. Збудувати нові ферми.
5. Прибрати вулиці, заасфальтувати дороги…і т.д.,і т.п.
Збудувати хочеться свою маленьку державу, де я президент, сам пан і хазяїн, де немає тих проблем, які сьогодні в нашій країні. Бо дуже вже важко приходиться нашим сільським головам працювати в сучасних умовах. Та що їм тут порадиш?
Чухайте потилицю!!!

Знаете ли Вы, что...
  • Вы ловите бутылки с пивом - она раздевается Чем больше бутылок в ящике - тем меньше одежды на девушке Сумеете ли вы раздеть ее полностью?
  • Это не просто бильярдные шарики - это бомбы Время ограничено? И забить все шарики в лузы будет непросто Справитесь ли вы?

Просмотров: 5862
Рейтинг:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
<
Оставить комментарий
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Текст комментария:
Вопрос: На какой планете вы живете?
Ответ:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: